Pouze zabíjením civilistů vyvineme na Zelenského tlak, aby kapituloval. Ve válce jsou všechny metody dobré, napsal ruský voják

Pouze zabíjením civilistů vyvineme na Zelenského tlak, aby kapituloval. Ve válce jsou všechny metody dobré, napsal ruský voják
Autor fotografie: CC BY 3.0|Popisek: Popravení civilisté v Buči
17 / 07 / 2022, 13:00

25letý ruský voják Anatolij Dremov se domnívá, že jen zabíjením civilistů vyvine ruská armáda dostatečný tlak na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby kapituloval. Nejen to napsal na sociální síť Telegram, kam pravidelně přispívá.

Anatolij Dremov je 25letý ruský voják, který v současné době bojuje ve válce na Ukrajině, již zahájilo Rusko 24. února. Plně hájí důvody, proč Vladimir Putin dal rozkaz k invazi na Ukrajinu před pěti měsíci, a sdílí s ním také společné cíle. Dremov je aktivní na sociální síti Telegram, kterou si oblíbili nejen kremelští propagandisté jako Dmitrij Rogozin, Olga Skabejevová či Vladimir Solovjov.

Nyní Dremov na Telegram napsal, že je zabíjení civilistů je správné, stejně jako bombardování porodnice, škol a další budovy. ,,Pokud nebudeme bombardovat školy, porodnice a civilní budovy, tuto válku nevyhrajeme," sděluje bez okolků Dremov na Telegramu.

Má tak ,,recept" i na Zelenského možnou kapitulaci: ,,Pouze zabíjením civilistů vytvoříme dostatečný tlak na Zelenského, aby kapituloval. V sázce je pověst ruské armády," napsal mladík dále na sociální síť. Paradoxem zůstává, že ruští oficiální představitelé popírají, že by vojáci likvidovali civilní cíle, nicméně právě Dremov se k jejich ničení aktivně hlásí. Podle mladého vojáka ,,jsou všechny metody dobré", protože ,,toto je válka".

Opět podotkněme, že Dremov použil zakázané slovo, v Rusku je totiž oficiálně povoleno používat pouze termín ,,speciální vojenská operace".

Zdroj: Sociální síť Telegram

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace