Pozvánka na odborné sympozium VTÚ na IDETu 2019

Pozvánka na odborné sympozium VTÚ na IDETu 2019
18 / 05 / 2019, 07:30

V rámci doprovodného programu Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019 pořádá Vojenský technický ústav, s. p. celostátní odborné sympozium „Perspektivní trendy v technologii a systémech ve vojenství“.

Nad konferencí, jejímiž hlavními tématy budou robotika v silových složkách, nanotechnologie, energetické laserové zbraně a kryptografická bezpečnost, převzal záštitu ministr obrany České republiky Lubomír Metnar.

Na konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 30. května 2019 od 9 hod. v sále č. 103 Administrativní budovy BVV Brno, vystoupí přední odborníci z Organizace pro vědu a technologie NATO, dále z Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR, Vysokého učení technického v Brně a Technické univerzity v Liberci.

Organizátor akce, Vojenský technický ústav, si dovoluje pozvat zájemce z řad odborné veřejnosti na toto významné jednání, na němž budou prezentovány poznatky a zkušenosti o aktuálních trendech při zvyšování obrany a bezpečnosti.

V případě vašeho zájmu se obracejte na kontaktní osobu: Ing. Jiří Kašpárek, tel.: 722 451 173, e-mail: jiri.kasparek@vtusp.cz

 

Autor: Pavel Lang

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace