Projekt OTT - Kvalita tuzemské výroby

Projekt OTT - Kvalita tuzemské výroby
Autor fotografie: Admin|Popisek: Anorak bojový M-II. OTT
09 / 12 / 2018, 11:15

Nahlédli jsme pod pokličku jednoho z méně známých českých výrobců taktické výstroje a doplňků určených především střelecké veřejnosti.

Značka, která vznikla na popud instruktorů střelecké školy OBOS.cz, nese název O.T.T. Tyto tři písmena v sobě skrývají zkratku anglické fráze: Over-The-Top, což v překladu znamená: více než se očekávalo. A ano, značka O.T.T. nám opravdu přináší více, než byste čekali. I když se jedná o relativně mladý projek, některé produnkty této značky, jmenovitě např. popruh zbraňový PZ1/2 a opasky kalhotové M-I. a M-II, které můžete zakoupit na webu TACTICOOL.cz, může vidět používat nejen na českých střelnicích ale i v některých výcvikových prostorech.

Přebití s výstrojí OTT

Instruktoři střelecké školy OBOS.cz do produktové řady promítají své letité zkušenosti se střeleckým výcvikem a službou u AČR. Navíc projekt O.T.T. nabízí u svých novinek možnost profesionálům z ozbrojených složek a IZS, zapojit se do testerského programu. A na základě jejich zkušeností výrobek upravit tak, aby co nejvíce vyhovoval daným požadavkům uživatele.

Zajímavý je i přístup značky k výrobě a materiálům. Celková výroba, ať už se jedná přímo o výrobu ve vlastních kapacitách či spolupráci s externími dodavateli, je realizována v České republice, což již bohužel není u konkurentů běžné. Výběr materiálů pro výrobu je prováděn s vysokou pečlivostí a opět kladen důraz na tuzemskou výrobu, ovšem pouze tam, kde tuzemské výrobky splňují potřebné nároky na kvalitu. Další materiál je tudíž nakupován buď od evropských výrobců nebo ze Spojených států amerických.Poprhu AR15

 

U každého výrobku se můžete dočíst, zda splňuje remise v IR spektru, plní český obranný standard, nebo zda je vyroben dle normy MIL SPEC US ARMY. Díky kvalitě zpracování a použitým materiálům se pod značkou O.T.T. v letošním roce podařilo dodat první sérii produktů přímo AČR.

 

A co nás čeká dále? Plány nejsou malé, v roce 2019 k Anoraku vz.95 postupně budou přibývat právě vyvíjené bojové kalhoty a lehká bojová blůza. TRI SYSTÉM opasků doplní třešnička na dortu v podobě miniwarbeltu a přibudou další funkční doplňky na bázi Merino vlny a Coolmaxu. Nezbývá než se těšit na další produkty O.T.T..

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace