PRS-I. Nejskladnější reflexní signální panel

PRS-I. Nejskladnější reflexní signální panel
Autor fotografie: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Sbalený PRS-I
08 / 11 / 2018, 18:45

Dnes se ve videu podíváme na zub nejskladnějšímu reflexnímu signálnímu panelu na našem trhu.

Tato malá vychytávka pod názvem PANEL REFLEXNÍ SIGNÁLNÍ - I ( PRS-I) vyráběný pod českou značkou O.T.T.  vám sice nenahradí zákonem stanovené reflexní prvky potřebné pro přesun po komunikacích za snížené viditelnosti, ale rozhodně budete vidět.

PRS-I má díky své nepromokavé konstrukci mnoho různých využití. Ať už si na něj v mokrém lese sednete, či do něj budete sbírat vodu, nebo ho použijete jako fixaci pohmožděné ruky, určitě vám bude sloužit mnoho let. Některá, běžnější použití si ukážeme ve videu. 

 

PRS za soumraku

PRS upevněn na batohu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace