32 Raptorů uteklo před hurikánem Mathew

32 Raptorů uteklo před hurikánem Mathew
Autor: US Air Force|Popisek: F-22
10 / 10 / 2016, 11:30

32 strojů F-22 Raptor a asi 12 T-38 Talon bylo evakuováno ze základny v Langley na leteckou základnu Národní gardy v Rickenbackeru.

Klíčové stroje amerického letectva F-22 Raptor přeletěly 5. října na základnu Národní gardy jižně od města Columbus. Mnoho základen na východním pobřeží bylo evakuováno před blížícím se hurikánem Mathew.

Hurikánu se ale bály i stroje A-10:-)

160902-Z-DS364-015

Zdroj: The Aviationist

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace