Ray Service si z veletrhu IDET odnesl důležitou dohodu o globální spolupráci

Ray Service si z veletrhu IDET odnesl důležitou dohodu o globální spolupráci
12 / 06 / 2019, 07:30

Expozice společnosti Ray Service, předního výrobce kabelových svazků a elektromechanických celků, budila na veletrhu IDET v Brně velkou pozornost. Firma ze Starého Města u Uherského Hradiště se vypracovala ve významného dodavatele nejen kabeláží do vozidel pozemní techniky či do letectví, ale prosazuje se také jako dodavatel ucelených řešení. Rostoucí význam českého výrobce na mezinárodní scéně dokládá i dohoda o globální spolupráci, kterou Ray Service na veletrhu podepsal se společností John Cockerill Defence (JCD).

Ray Service byl společností JCD v České republice identifikován jako jeden z klíčových dodavatelů s vysokou kvalitou produkce. Podle uzavřené dohody bude společnost ze Starého Města u Uherského Hradiště více než pouhým subdodavatelem, ale vyroste v součást týmu JCD. To znamená, že se bude podílet na designu i konstrukci a konzultovat otázky výběru materiálu a použitých technologií. Partnerství nezávisí na realizaci žádného projektu v České republice a je globální povahy.

„Naše společnost uzavírá strategická partnerství s předními světovými podniky obranného průmyslu s cílem lokalizovat výrobu špičkových produktů do České republiky. Vzniká tím přidaná hodnota pro českou ekonomiku a v případě obranných projektů pro domácí ozbrojené síly se snižuje závislost na dodávkách ze zahraničí. Jsme hrdi na to, že jsme se dokázali stát partnerem tak významné a renomované společnosti, jako je John Cockerill Defence,“ říká Pavel Trubačík, vedoucí marketingu společnosti Ray Service.

John Cockerill Defence (dříve známá jako Cockerill Maintenance & Ingénierie) je společnost s více než 200letou tradicí. Mimo jiné je výrobcem modulární věže Cockerill® nesoucí hlavní zbraň ráže od 25 do 120 mm, která kombinuje značnou palebnou sílu s nízkou vahou za účelem vysoké mobility obrněných vozidel garantující výkon i ochranu posádky. V České republice JCD usiluje o partnerství s Armádou České republiky, a to ve formě zapojení do projektu nových bojových vozidel pěchoty, který aktuálně probíhá, nebo do eventuálních upgradů vozidel Pandur II.

O Ray Service

Ray Service, a. s., je česká výrobně obchodní společnost poskytující komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků, především z oblastí letectví, pozemní techniky a motorsportu. Dvacet let zkušeností v oboru a intenzivní rozvoj daly vzniknout silné moderní společnosti, která získala prestižní ocenění Firma roku 2017 Zlínského kraje a zařadila se mezi 7 nejlepších společností v České republice. Ray Service je atraktivní zaměstnavatel, nabízí řadu benefitů, vynikající pracovní podmínky, pestrou a čistou práci v příjemném prostředí a pro aktivní zaměstnance s praxí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace