Ruská válečná lodi, jdi do prdele

Ruská válečná lodi, jdi do prdele
Autor: Mil.ru, CC BY 4.0|Popisek: Křižník Moskva
25 / 02 / 2022, 19:30

Hrdinové ze Zmijího ostrova položili život v boji s ruskými agresory, kteří napadli ukrajinské obránce malého ostrova.

Podle ukrajinského prezidenta padlo všech 13 obránců ostrova a následně jim bylo uděleno nejvyšší ukrajinské státní vyznamenání.

Na ukrajinský ostrov zaútočila ruská hlídková loď Vasilij Bykov a křižník Moskva. Na výzvu, aby se obránci vzdali, přišla odpověď od obránců, aby šla ,,ruská loď do prdele".

Pokoj duším statečných obránců Ukrajiny.

/AKTUALIZOVÁNO/ - Moskva vydala prohlášení, že obránci Hadího ostrova nezemřeli v boji, ale byli zajati a byli převezeni na Krym. 

 

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace