Ruské výsadkarky v akcií, prekvapivé bojovníčky

Ruské výsadkarky v akcií, prekvapivé bojovníčky
Autor: Screenshot
23 / 04 / 2017, 07:00

Pozrite si reportáž ruskej televízie, ktorá bola zameraná na ruské ženské výsadkové jednotky.

Ruské výsadkové vojsko (VDV), je samostatnou súčasťou ruskej armády. Jedná sa o elitné vojenské jednotky, ktoré sú schopné zasiahnuť na akomkoľvek mieste na svete, a to za každého počasia.

2. septembra sa v Rusku oslavuje Deň výsadkárov, po celej krajine sa predvádza množstvo vojenských prehliadok,či nácvikov pred verejnosťou. Ruské výsadkové vojsko má dnes približne 30 až 40 000 členov, z čoho malú časť tvoria aj ženy.

Pozrite si reportáž TV Zvezda, ktorá nazrela na výcvik týchto netradičných bojovníkov.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace