Rusko dodá Indii protivzdušné systémy S-400 do roku 2024-2025

Rusko dodá Indii protivzdušné systémy S-400 do roku 2024-2025
16 / 07 / 2019, 14:30

Indii budou dodány ruské protivzdušné systémy S-400 do roku 2024-2025.

Indie je dalším zahraničním zákazníkem ruských protivzdušných kompletů S-400. V květnu 2016 Indie schválila nákup pěti systémů protivzdušné obrany S-400. Již tehdy si tamní ministerstvo obrany S-400 velmi pochvalovalo, zejména jeho výkon a technické charakteristiky. Ministerstvo prohlásilo, že se jedná o nejlepší systém protivzdušné obrany ve své kategorii.

Zástupce ředitele Federální služby pro vojensko-technickou spolupráci (FSMTC) Vladimir Drožov prohlásil, že Rusko dokončí dodávky systémů do roku 2024-2025. Indie pak má začít dostávat komplety na konci roku 2020, nebo o něco později.

Podle Drožova je o S-400 na zahraničních trzích velký zájem, Zástupce ředitele FSMTC také potvrdil, že Rusko dostává v současné době mnoho poptávek na dodání protivzdušných kompletů S-400.

 

Zdroj: TASS

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace