Rusko nabízí Číně další ,,várku" stíhačů Su-35

Rusko nabízí Číně další ,,várku&quote; stíhačů Su-35
30 / 06 / 2019, 09:00

Čína může získat další ruské letouny Su-35.

Rusko nabídlo Číně další prodej stíhačů Su-35, informovala agentura TASS. Rusové očekávají odpověď od Číny na možný nákup strojů 4. generace.

Čína byla první zemí, která nakoupila tyto ruské letouny. Kontrakt na pořízení 24 strojů v celkové hodnotě okolo 2,5 miliard dolarů byl podepsán v roce 2015.

Stíhačky Su-35 Čína například používá pro hlídkování v Jihočínském moři, na něž si činí trvalé teritoriální nároky.

 

Zdroj: TASS

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace