Ruský bombardér Tu-22M3 se zřítil v Murmanské oblasti. Tři členové posádky jsou mrtví

Ruský bombardér Tu-22M3 se zřítil v Murmanské oblasti. Tři členové posádky jsou mrtví
Autor: Alan Wilson (CC BY-SA 2.0)|Popisek: Tu-22M3
22 / 01 / 2019, 16:15

V Murmanské oblasti se zřítil ruský bombardér Tu-22M3. Nehodu nepřežili tři členové posádky, dva další jsou zraněni. Bombardér havaroval během přistání. Informoval o tom server rt.com.

Podle serveru rt.com se bombardér Tu-22M3 zřítil v momentě, když se snažil přistát ve sněžné bouři v Murmanské oblasti. Přistávací manévr se však nezdařil a stroj havaroval. Za příčinou nehody může být nehoda pilota.

Namístě jsou tři mrtví členové posádky, další dva byli se zraněními odvezeni do nemocnice. Zprávy hovořily nejprve o dvou mrtvých, třetí pilot zemřel na následky těžkých zranění v nemocnici.

Jde již v rychlém sledu o druhou nehodu ruského stroje. Minulý týden se nad Japonským mořem  srazily dva ruské stíhací bombardéry Su-34

/AKTUALIZOVÁNO/ Bombardér podle ministerstva obrany prováděl rutinní cvičný let a pokoušel se přistát v nepříznivých podmínkách na letecké základně blízko města Oleněgorsk v Murmanské oblasti. Přistávací manévr se však nezdařil a stroj byl nárazem zničen. 

 

 

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace