Ruským tankistům došlo u města Konotop palivo, vojáci pak žebrali u místních o jídlo

Ruským tankistům došlo u města Konotop palivo, vojáci pak žebrali u místních o jídlo
Autor fotografie: Vitaly V. Kuzmin (CC BY-SA 4.0)|Popisek: T-90A (ilustrační obrázek)
26 / 02 / 2022, 15:00

Po vyčerpávajícím boji se Rusové ,,zasekli" u města Konotop, protože jim došlo palivo.

Ruské tankové jednotky se zastavily u ukrajinského města Konotop, kde jim došlo palivo. Snažili se o ně prosit místní obyvatele a rovněž o jídlo, protože jim docházely i zásoby proviantu. 40 zničených obrněných vozidel zůstalo u města Konotop.

Vojáci byli zpozorováni, jak chodí kolem s kanystry a snaží se nakoupit či jinak obstarat. Objevily se také na místě případy rabování ze strany ruských jednotek.

Zdroj: 112.international

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace