VIDEO: Ruští piloti testují zbraňové systémy Migu-35

VIDEO: Ruští piloti testují zbraňové systémy Migu-35
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0)|Popisek: Mig-35
14 / 12 / 2018, 14:30

Ruské ministerstvo obrany oznámilo, že piloti testují zbraňové systémy a palubní zařízení u MiGu-35.

Piloti zkoušejí nejnovější víceúčelový MiG-35 a MiG35UB (modifikace pro výcvik pilotů) v testovacím centru Achtubinsku v Astrachaňské oblasti, oznámilo ruské ministerstvo obrany. Testy probíhají v podmínkách, které se blíží těm bojovým. 

psali jsme: Zvládne MiG-35 konfrontaci se západními stíhači?

V prohlášení, které ministerstvo vydalo, se uvádí, že piloti společně s experty ze společnosti MiG testovali rakety vzduch-vzduch a vzduch-země a palubní elektronická zařízení. Prohlášení rovněž hovoří o tom, že kontrolní systémy letounu jsou ,,aktivně kontrolovány" a u stroje je testována aerodynamická stabilita a manévrovací schopnosti, které jsou pro Migy obecně jednou z klíčových vlastností.

                                 

 

Zdroj: airrecognition.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace