Shot Show 2019 - představení společnosti Smith Elite, specialisty na ochranné brýle

Shot Show 2019 - představení společnosti Smith Elite, specialisty na ochranné brýle
04 / 03 / 2019, 11:30

Koncem ledna hostil americký Las Vegas světový veletrh Shot Show, který je zaměřen na zbraně příslušenství, lov a outdoorové vybavení. Na této významné akci byla přítomná i společnost Smith Elite, jež nabízí velký výběr ochranných brýlí a další doplňky. Na letošním Shot Show rovněž nechyběli zástupci FUTURE FORCES FORUM, mezinárodního fóra a výstavy nejnovějších technologií v obraně a bezpečnosti, jehož další ročník proběhne 21. - 23. října 2020 v Praze.

Další společností, která na letošním Shot Show v Las Vegas vystavovala, je Smith Elite, kterou namístě zastupoval Geoff Perrin. Společnost Smith Elite nabízí širokou škálu ochranných brýlí a také taktické brýle vhodné například pro vojáky a další doplňky jako například helmy či oblečení určené pro ,,civilisty".

                                   

Perrin na videu seznámil s některými produkty, které má firma Smith Elite aktuálně ve své nabídce a jež zahrnují třeba ,,off-roadové" či lyžařské brýle. Hovořil třeba o brýlích OTW pro vojáky, které jsou navrženy pro maximální balistickou ochranu. S dalšími produkty se seznamte ve videu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace