Shot Show 2019 - Společnost Propel LLC vyvíjí a prodává technologicky inovativní ochranné výrobky

Shot Show 2019 - Společnost Propel LLC vyvíjí a prodává technologicky inovativní ochranné výrobky
Autor: screenshot Youtube
25 / 02 / 2019, 07:30

Na konci ledna se konal v americkém Las Vegas světový veletrh Shot Show, který je zaměřen na zbraně příslušenství, lov a outdoorové vybavení. Na této akci měla svůj stánek i firma Propel LLC, kterou zastupovala její prezidentka Clare Kingová. Na letošním Shot Show rovněž nechyběli zástupci FUTURE FORCES FORUM, mezinárodního fóra a výstavy nejnovějších technologií v obraně a bezpečnosti, jehož další ročník proběhne 21. - 23. října 2020 v Praze.

Na letošním ročníku Shot Show, který hostil Las Vegas, byli přítomní také zástupci společnosti Propel LLC, jmenovitě její prezidentka a majitelka Clare Kingová, která mimo jiné hovořila o tom, že Propel LLC, založená v roce 2006, se zúčastnila minulý rok mezinárodního fóra FUTURE FORCES FORUM v Praze. Kingová řekla, že to byla výborná zkušenost, která se přímo vztahovala k podnikání firmy.

                                       

Prezidentka společnosti Propel LLC představila základní portfolio této firmy, která se zaměřuje na výzkum, vývoj a prodej technologicky inovativních textilních výrobků s ochranným (obranným) charakterem. Následně se firma soustředí na komercializaci těchto inovací v USA, nicméně ji zajímají přirozeně i exportní příležitosti. Mezi produkty nabízené firmou Propel LLC patří například oblek Quiet Loop, představený na Shot Show v roce 2012 či Exoskin, což je polyuretanová membrána odolná proti vodě i odřeninám.

Na čem Propel LLC pracuje nyní a jaké má firma další cíle? Na to se podívejte ve videu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace