SIAF 2019: Rozhovor s ředitelem firmy European Air Services Markem Kažimírem

SIAF 2019: Rozhovor s ředitelem firmy European Air Services Markem Kažimírem
Autor: screenshot Youtube
14 / 08 / 2019, 14:00

Na mezinárodních leteckých dnech SIAF 2019, které se konaly ve dnech 3.-4. 8. na letecké základně Sliač, pořídil Security magazín rozhovor s ředitelem společnosti European Air Services s.r.o. Markem Kažimírem.

European Air Services, která patří pod průmyslový holding Czechoslovak Group, se zabývá komplexním leteckým řešením včetně prodeje nových a použitých vrtulníků a letounů, dodávání náhradních dílů a údržbou.

                                  

Firma na akci SIAF 2019 předvedla vrtulník MD-500E, který je z firemní vrtulníkové flotily zřejmě nejznámější a podle ředitele Marka Kažimíra chtěla firma ukázat stroj návštěvníkům letošního ročníku SIAF naživo.

Kromě MD-500E disponuje European Air Services dalšími vrtulníky, které jsou určené pro výcvik, letecké práce či VIP přepravy. Do firemní flotily patří například vrtulníky UH-60, Bell 206, AS-355N či Tecnam P90.

V rozhovoru Kažimír například prozradí, jak probíhá výcvik či jaké armády European Air Services školí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace