Slavnostní přehlídka ke 100. výročí vzniku Československa ukázala současnou techniku armády, záchranného systému a dalších složek

Slavnostní přehlídka ke 100. výročí vzniku Československa ukázala současnou techniku armády, záchranného systému a dalších složek
31 / 10 / 2018, 09:00

Česká republika si připomněla 100. výročí vzniku Československa kromě jiných oslav i největší přehlídkou ozbrojených a záchranných složek státu, která proběhla na pražské Evropské třídě.

I přes nepřízeň počasí měly davy diváků možnost vidět techniku a vozy, jež má v současné době k dispozici česká armáda, policie, záchranný systém, celní správa a další složky státu. Pojďme si připomenout tuto akci některými zajímavými fotografiemi.

 

FOTOGALERIE

přehlídka 1

přehlídka10

přehlídka 2

přehlídka3

přehlídka4

přehlídka5

přehlídka6

přehlídka7

přehlídka8 

přehlídka9

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace