Slavný ruský výrobce Kalašnikov představil elektro motocykl

Slavný ruský výrobce Kalašnikov představil elektro motocykl
Autor fotografie: Kalašnikov|Popisek: E-bike
28 / 08 / 2017, 06:00

Ruská společnost Kalašnikov Group, dceřiná společnost státní společnosti Rostec, ukázala na mezinárodní vojensko-technické výstavě Army-2017 nový elektrický motocykl pro speciální síly.

Motocykl je určen pro pátrací a průzkumné mise v těžkém terénu. Je téměř tichý, protože tradiční spalovací motor byl nahrazen elektrickým pohonem. Motocykl je vybaven skládací nákladní platformou, úložným prostorem pro útočnou pušku a modulárními lehkými nosnými zařízeními (MOLLE), které jsou vybaveny vaky pro střelivo, individuální vybavení, potraviny a vodu a další nezbytné věci.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.