Souboj Českých pušek. Která se povedla více? Video Tacticoolny

Souboj Českých pušek. Která se povedla více? Video Tacticoolny
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Antreg AR 15 vs Var
17 / 03 / 2020, 11:00

Pístovky jsou stále oblíbenější a to nejen na tuzemském trhu. V Čechách máme již pět výrobců pušek rodiny AR-15. Z toho tři výrobci jdou právě cestou takzvaných pístovek.

Léta se u nás na špičce drží V-AR pana Vosátky a proto jsme srovnali její zpracování právě s novou puškou ARS od Antregu. A jak to dopadlo? Názor si udělejte sami z našich záběrů:)
Děkujeme za zapůjčení Habresto Arms:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace