Nejlepší tři vojenské vtipy - Vyhlášení vítězů soutěže

Nejlepší tři vojenské vtipy - Vyhlášení vítězů soutěže
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: soutěž s Tacticoolnou
31 / 12 / 2018, 19:00

Jelikož se nám kvapem blíží svátky, je třeba zpomalit, pobýt s rodinou či přáteli a hlavně se dobře pobavit. Asi každý z nás si přeje nějaký ten dárek jak pro sebe, tak i pro někoho blízkého.

Právě proto jsme se rozhodli vyhlásit vánočně-silvestrovskou soutěž o nejlepší vojenský vtip či vtip z vojenského prostředí. A jak to dopadlo?

 

    První místo: Ponožky Partyzán O.T.T., 3-pack

Velká skupina Talibanských vojáků jde po silnici, když vtom se zpoza písečné duny ozve: Jeden Český voják je lepší než deset Talibanských! Velitel vyšle za dunu rychle deset svých nejlepších vojáků. Ozve se prudká střelba, která po několika minutách utichne a zase se ozve: Jeden Český voják je lepší než sto Talibanských. Rozzlobený velitel vyšle za dunu sto svých dalších nejlepších vojáků a opět propukne ohromná střelba, která po desíti minutách utichne a ozve se: Jeden Český voják je lepší než tisíc Talibanských. Nepříčetný velitel shromáždí tisíc vojáků a vyšle je za dunu. Rozeřvou se děla, granáty a kulomety, které po půl hodině ztichnou. Po chvilce se zpoza duny připlazí smrtelně raněný Talibanec a ještě před smrtí varuje velitele: Už tam nikoho neposílej. Je to léčka. Jsou tam dva.

  Druhé místo: Čepice Merino AČR

Vo vlaku cestujú vojak, major a matka s dcérou. Vlak vojde do tunela. Ozve sa mľasknutie bozku a potom hrozná facka. Major si myslí: „Vojak si užíva a mňa za to fackujú.“ Matka si myslí: „To mám ale slušne vychovanú dcéru.“ Dcéra si myslí: „Keby ten vojak nebol také drevo, tak si ma nemôže spliesť s matkou.“ Vojak si myslí: „Až bude zase tunel, tak zase mľasknem a strelím mu ešte silnejšie.“

     Třetí místo: Ponožky Partyzán O.T.T.

V Moskvě v mauzoleu je mimo Lenina a dalších sovětských pohlavárů pohřbený i neznámý vojín. Jednou v noci se duch Lenina prochází po Rudém náměstí a potká ducha neznámého vojína. Povídá mu: kholodno mal'chik (zima chlapče). Vojín ale nijak nezareaguje a projde beze slova. Další noc se situace opakuje. Lenin k neznámému vojínovi: kholodno mal'chik kholodno. Vojín zase beze slova projde. Třetí noc už to Lenina nebaví. Znova potká neznámého vojína a znovu zřetelně povídá: kholodno mal'chik kholodno! Neznámý vojín se na něj podívá a povídá: Was ist das kholodno?

 

 

 Výherce speciální ceny pro nejlepší vtip o výsadkářích vyhrává Opasek kalhotový M1 - O.T.T. s logem 43.Vpr za vtip:

Na rekrutačním .....

"Dokážete spočítat kolik je 1+1?"

"Ne , ale uběhnu to"

"OK .... Chrudim"

 

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE?

Napiš svůj vtip do komentáře pod video na YOU-TUBE či u článku a my společně s redakcí SM vybereme nejlepší autory vtipu, které na silvestra zveřejníme. Vtipy můžete v komentářích přidávat nejdéle do 30.12.2018

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace