Společnost Bell dodala v pořadí stý vrtulník typu Bell 505

Společnost Bell dodala v pořadí stý vrtulník typu Bell 505
Popisek: Bell 505
27 / 06 / 2018, 17:00

Tuto jubilejní víceúčelovou helikoptéru si převzala společnost Hunt Companies, která ji bude využívat pro své korporátní cesty.

Bell 505 tak pokračuje v plnění významných misí v globálním měřítku, první dodávky mířily do Polska, Číny a na Nový Zéland. Úplně první Bell 505 byl předán Scottu Urschelovi, majiteli společnosti Pylon Aviation, na veletrhu HAI Heli-Expo 2017.

psali jsme: Společnost Bell na Heli-Expo 2018 představila nový vrtulník Bell 407GXi

„Jsme nadšení, že slavíme v pořadí 100. dodávku stroje Bell 505, který tentokrát míří do Hunt Companies," uvedla Cynthia Garneau, prezidentka Bell Textron Canada, „mimořádný mezinárodní úspěch tohoto programu jen dokazuje bezkonkurenční technologii a výkonnost, kterou Bell 505 disponuje.“

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace