Společnost Elbit Systems otevírá v Rumunsku závod na integraci a výrobu armádních pozemních systémů

Společnost Elbit Systems otevírá v Rumunsku závod na integraci a výrobu armádních pozemních systémů
27 / 11 / 2018, 17:00

Společnost Elbit Systems dnes v Rumunsku otevřela závod na výrobu a návrh nových armádních pozemních systémů. Závod se nachází v blízkosti Bukurešti a dnešního slavnostního otevření se zúčastnili vrchní představitelé státu i zástupci průmyslu. Nový závod se bude zabývat vývojem, výrobou a integrací zbraňových systémů a obranných věží, které firma vyrábí. Výrobky jsou určeny jak pro domácí, tak zahraniční trhy.

Yehuda (Udi) Vered, generální ředitel divize pozemních systémů C4I firmy Elbit Systems, řekl: "Je mi velkou ctí oznámit, že provoz tohoto nového závodu bude zahájen okamžitě a že již máme objednávky nejen od rumunského Ministerstva národní obrany, ale také od zahraničních zákazníků."

Firma Elbit Systems v Rumunsku úspěšně působí již více než 25 let a patří mezi dlouhodobé dodavatele rumunského Ministerstva národní obrany, spolupracuje s místními firmami a účastní se velkých projektů, jako je modernizace letové flotily či projekty pro rumunské pozemní vojsko a námořnictvo. Nový závod s výrobními a inženýrskými kapacitami o rozloze 1000 m2 se nachází blízko Bukurešti a jedná se o již 4. závod firmy Elbit Systems v Rumunsku. Tento nový podnik tak podstatně zvýší výrobní a inženýrské kapacity firmy Elbit Systems v Rumunsku a pomůže rozšířit zaměstnaneckou základnu. Navíc přinese do Rumunska další technologické know-how.

Pan Vered dodává: "Tento nový závod je dalším krokem v zapouštění našich kořenů v Rumunsku. Je pro nás velkou ctí dodávat rumunským armádním silám moderní technologicky vyspělé pozemní systémy. Jsme hrdí na rozšíření našich technologických a výrobních kapacit v zemi a věříme, že se nám podaří využít naše rozsáhlé zkušenosti v oblasti pozemních systémů, přivést do Rumunska nové technologie, zaměstnat zde další lidi a posílit I naše vývozní aktivity."

O společnosti Elbit Systems

Elbit Systems Ltd. je nadnárodní technologická společnost zabývající se širokým spektrem obranných, bezpečnostních a komerčních systémů po celém světě. Skupina do které patří firma Elbit Systems a její sesterské společnosti poskytuje služby v oblasti leteckých, pozemních a námořních systémů, kontrolních, komunikačních a zabezpečovacích technologií ("C4ISR"), bezpilotních letadel, pokročilých elektrooptických vesmírných systémů, EW technologií, datových systémů a systémů radiové komunikace. Firma se také zabývá modernizací stávajících platforem, vývojem nových obranných technologií a komerčními aplikacemi v oblasti technické podpory, školení a simulačních systémů.

Další informace najdete na webových stránkách: //www.elbitsystems.com

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace