Společnost GDELS se zúčastnila výstavy IDEB v Bratislavě se svým vozidlem ASCOD a prohloubila spolupráci se slovenským průmyslem

Společnost GDELS se zúčastnila výstavy IDEB v Bratislavě se svým vozidlem ASCOD a prohloubila spolupráci se slovenským průmyslem
Autor fotografie: GDELS|Popisek: ASCOD
17 / 05 / 2022, 09:00

Společnost General Dynamics European Land Systems (GDELS) se ve dnech 10. až 12.5. zúčastnila Mezinárodního veletrhu obranné techniky IDEB 2022 v bratislavském kongresovém centru Incheba, kde představila své pásové vozidlo ASCOD, které nabízí v rámci tendru slovenské vládě.

Společnost GDELS tak navázala na úspěšnou akci Industry Day z konce dubna, když ještě zintenzivnila spolupráci s partnery ze slovenského průmyslu. V rámci tendru má společnost za cíl co nejširší spolupráci se slovenskými podniky. Konkrétní diskuze pak probíhají například se společnostmi DMD, ZTS, MSM, Aliter, VRM a Bibus.

Akce se zúčastnila také partnerská firma Elbit Systems (ELBIT), se kterou je GDELS společně odhodláno dodávat slovenské armádě špičková pásová obrněná vozidla za nejlepší cenu a zároveň generovat pro zemi co největší ekonomický přínos.

GDELS působí v několika zemích v Evropě. O pásová BVP má zájem jak Slovensko, tak Česká republika. Společnost GDELS oběma zemím nabízí v rámci tendrů své vozidlo ASCOD.

 

O společnosti GDELS

 

Společnost General Dynamics European Land Systems se sídlem v Madridu je evropskou divizí společnosti General Dynamics (NYSE: GD). Svou činnost vykonává prostřednictvím pěti evropských provozoven nacházejících se v Rakousku, České republice, Německu, Španělsku a Švýcarsku. GDELS-Bridge Systems, dceřiná společnost GDELS se sídlem v německém Kaiserslauternu, je světovým lídrem v obojživelných mostních a trajektových systémech. Společnosti GDELS, které zaměstnávají více než 2 400 vysoce kvalifikovaných pracovníků, svým globálním zákazníkům navrhují, vyrábějí a dodávají pozemní bojové systémy světové úrovně, včetně kolových, pásových a obojživelných vozidel a mostních systémů. Další informace jsou k dispozici na adrese www.gdels.com.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.