Státní podnik VTÚ mezi „Českými 100 Nejlepšími“

Státní podnik VTÚ mezi „Českými 100 Nejlepšími“
Autor: VTÚ Facebook|Popisek: ředitel VTÚ Jiří Protiva
03 / 12 / 2019, 15:00

Za účasti nejvyšších ústavních činitelů proběhlo ve Španělském sále Pražského hradu slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Českých 100 Nejlepších 2019“, kterou pořádá pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Ocenění, a to v oborové kategorii Invence – Nasazení – Export – Zisk se dostalo také Vojenskému technickému ústavu, s. p.

Po přečtení profesního curriculum vitae: „Vojenský technický ústav je státním podnikem založeným Ministerstvem obrany ČR. Pod současným vedením se z VTÚ stala stabilní a uznávaná instituce v oblasti obranného a bezpečnostního průmyslu, která staví na vzájemné součinnosti svých odštěpných závodů při výzkumu, vývoji a testování nových technologií, a to nejen pro Armádu ČR, ale také složky IZS, včetně aliančních armád. Státní podnik aktuálně rozšiřuje odborné portfolio, participuje na odborných aktivitách EU a NATO, dosahuje kladných hospodářských výsledků a svou činností významně přispívá ke zvyšování úrovně bezpečnosti a obrany ČR“, následně převzal na pódiu diplom potvrzující umístění VTÚ ve zmíněné kategorii ředitel státního podniku Jiří Protiva.

 

Zdroj: VTÚ

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace