Stavatti Machete: Nový Warthog A-10

Stavatti Machete: Nový Warthog A-10
Autor: Stavatti|Popisek: SM-28 Machette
09 / 04 / 2017, 10:00

Stavatti, letecký startup z Minnesoty, oprášil svůj starý návrh na nové útočné letadlo, které by mohlo částečně nahradit stárnoucí A-10 Warthog. V návrhu se počítá i s legendárním kanónem GAU-13/A 30mm Gatling!

Zatím jen stále virtuální Machete, je navržena ve dvou variantách optimalizovaných pro přímou leteckou podporu - SM-27 s vrtulovým pohonem  a proudová SM-28. Startup Stavatti navrhl i další varianty Machete trénink pilotů a vzdušný boj.

Zdroj: Stavatti

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace