Stíhačky Su-35 dorazili na leteckú základňu pri fínskych hraniciach (VIDEO)

Stíhačky Su-35 dorazili na leteckú základňu pri fínskych hraniciach (VIDEO)
Autor: Autor: Alex Beltyukov – http://russianplanes.net/ID56226, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=17307371|Popisek: Čelný pohľad na Su-35S
10 / 12 / 2016, 09:45

Ruská letecká základňa v Karélii získala letku najmodernejších stíhačiek Suchoj Su-35S.

Stíhačky budú chrániť ruskú severozápadnú hranicu, približne 200 kilometrov od fínskych hraníc.

SU-35S

Je modernizovaná varianta viacúčelového bojového lietadla Su-35. Prvý prototyp modernizovanej verzie vzlietol v roku 2008. Lietadlo ma zosilnenú konštrukciu oproti základnému modelu Su-35, znížený „radarový podpis“ z prednej strany a digitálny FBW.

Rusko objednalo 50 víceúčelových bojových letounů Su-35S

Letka stíhačiek cestovala cez 8 000 kilometrov až z Ďalekého východu, počas letu museli trikrát tankovať na letiskách v stredných a východných vojenských obvodov.

Na základni v Karélii boli piloti tradičné privítaný chlebom a soľou.

Zdroj: Rt.com, Wikipedia.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace