Suchoj dodal ruskému ministerstvu obrany první várku stíhacích bombardérů Su-34 v tomto roce

Suchoj dodal ruskému ministerstvu obrany první várku stíhacích bombardérů Su-34 v tomto roce
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Su-34
04 / 02 / 2018, 14:30

Ruské ministerstvo obrany obdrželo první várku stíhacích bombardérů Su-34 v tomto roce.

Suchoj dodal v tomto roce první várku stíhacích bombardérů ruskému ministerstvu obrany. Suchoj má podepsán s ministerstvem obrany kontrakt až do roku 2020, který mu zajišťuje pravidelný ,,přísun" těchto stíhacích bombardérů, které budou operovat v rámci vzdušně-kosmických sil Ruské federace.

psali jsme: Video: Suchoj T-50 ukazuje své schopnosti

Již dříve prohlásil náměstek ministra obrany Jurij Borisov, že Suchoj by měl ročně dodat 14 stíhacích bombardérů Su-34. Nakonec Suchoj předal v minulém roce 16 Su-34 a celkové číslo letounů, které má Suchoj dodat, činí v rámci tohoto kontraktu 92.

psali jsme: Suchoj T-4 měl být ničitelem letadlových lodí, ,,zabily" ho však pomluvy Tupoleva

Borisov si zejména pochvaluje efektivitu a velký modernizační potenciál Su-34, které se velmi dobře osvědčilo zejména v Sýrii. Borisov k dodávce prvních S-34 v tomto roce řekl, že Suchoj začne ještě v tomto roce s modernizací těchto letounů.  Ta by měla zahrnovat i novou výzbroj ruských  stíhacích bombardérů.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Zdroj: airecognition.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace