Termo kamera ukázala, kde Armata schovává kapsli s posádkou

Termo kamera ukázala, kde Armata schovává kapsli s posádkou
Popisek: Ilustrační obrázek T-14
21 / 05 / 2017, 09:15

Během letošního Dne vítězství v Moskvě byla nejnovější ruský tank zachycen termo kamerou, a odhalil tak, kde je obrněná kapsle s vojáky.

Jako první tanky získá nové tanky Armata slavný 1. gardový tankový pluk z 2. gardové motostřelecké Tamanské divize, která byla znovu vybudována v roce 2013.

„1. gardový tankový pluk byl vždy symbolem a hlavním zdrojem síl pro naše obrněné divize. Byla to čest sloužit zde... Přezbrojení této jednotky na nejnovější tanky T-14, „Armata“ bude pro příslušníky jednotky jistým znamením uznání. A bude působit i na vojenskou pýchu, protože se naváže na tradici svých hrdinských předchůdců," řekl veterán obrněné jednotky Sergej Suvorov.

Nyní je legendární pluk vyzbrojen tanky T-72B3, a ty nahradí Armata po absolvování státních zkoušek a uvedení do provozu.

Zdroj: Twitter, Izvestija

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace