Ukrajinská babička hostila osm ruských vojáků. Už se vracejí domů...v rakvích

Ukrajinská babička hostila osm ruských vojáků. Už se vracejí domů...v rakvích
Autor: Pixabay, Free for commercial use|Popisek: Ilustrační fotografie
20 / 03 / 2022, 08:15

Osm ruských vojáků zemřelo na Ukrajině poté, co snědli placičky, které jim přinesla místní starší žena, vyplývá z nahrávky rozhovoru mezi ruským vojákem a dívkou, kterou na Telegramu zveřejnil poradce ukrajinského ministerstva vnitra Anton Heraščenko.

Voják si ve videu stěžuje dívce, že ruská armáda má hlad. „Nemáme tu co jíst. Včera jsme si dali kachnu! Pokud se nám to podaří, vykrádáme obchody, bereme cigarety, bereme jídlo. Protože nic nemáme, rozumíš? Máme hlad!“.

Dívka odpověděla, že ruská televize ukazuje, že jídlo nosí ruským vojákům na Ukrajině civilisté a babičky jim v slzách děkují, že přišli.

"Samozřejmě! Jednou nás jedna babička nakrmila placičkami a osm kluků šlo domů v zinkových rakvích,“ odpovídá voják. "Jak je tedy pohostila?" ptá se dívka.

"Jed!" - odpovídá voják.

A jaké z toho plyne ponaučení pro vojáka, který zabíjí v cizí zemi? Nejíst koláčky od babiček, mohou být jedovaté.

Zdroj: tvp.info

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace