USS Coronado sa zúčastňuje spoločných cvičení s Filipínskym námorníctvom

USS Coronado sa zúčastňuje spoločných cvičení s Filipínskym námorníctvom
03 / 07 / 2017, 13:45

USS Coronado sa zúčastňuje spoločných cvičení s Filipínskym námorníctvom, pripojila sa k námornej fregate BRP Ramon Alcaraz.

V sobotu začali spoločne hliadkovať v Suluskom mori. Dôvodom zahájenia týchto hliadok boli obavy, že miestne islamistické bunky začali využívať námorne trasy.

FOTO: BRP Ramon Alcaraz

V roku 2016 filipínsky prezident Rodrigo Duterte zastavil spoločné hliadky s USA v spornom Juhočínskom mori, aby sa vyhol konfliktu s Čínou. More Sulu je od sporných vôd oddelené súostrovnou provinciou Palawan, taktiež tieto námorne hliadky by mali bezproblémov pokračovať až do odvolania.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace