Uvidíte na IDETU 2019: GDELS ukáže BVP ASCOD 2 do tendru pro českou armádu

Uvidíte na IDETU 2019: GDELS ukáže BVP ASCOD 2 do tendru pro českou armádu
23 / 05 / 2019, 18:00

Na letošním ročníku veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019 představí společnost General Dynamics European Land Systems (GDELS) bojové vozidlo ASCOD 2.

Na veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019 bude představeno bojové vozidlo pěchoty ASCOD 2. GDELS se účastní jako jeden ze čtyř dalších uchazečů o největší armádní zakázku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty.

GDELS kromě toho představí i mostní vozidlo na podvozku ASCOD 2, společnost bude informovat o systému ochrany vozidla ASCOD 2 splňující standard STANAG 4569 (AEP 55) a zástupci firmy přiblíží téma Mobilita. Rovněž bude připomenuto 10. výročí projektu Pandur II CZ pro Armádu ČR. Po prezentaci proběhne komentovaná prohlídka vystavených vozidel.

O tom, že to GDELS s možnou dodávkou ASCODu české armádě myslí vážně, svědčí i fakt, že se účastnil v minulosti všech významných akcí v zahraničí nebo České republice. ASCOD 2 se předvedl v minulém roce na pařížském veletrhu Eurosatory, v České republice pak například na Dnech NATO, které proběhly loni v Ostravě. Právě tam měli možnost návštěvníci vidět vozidlo i v dynamické ukázce.  

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace