V Paříži u přeloučského Peruna SVOS se servíruje Rajec, nikoliv Evian

V Paříži u přeloučského Peruna SVOS se servíruje Rajec, nikoliv Evian
Popisek: Perun
13 / 06 / 2018, 20:00

Na prestižní výstavě světových zbrojařů Eurosatory v Pařiži reprezentovala Českou republiku i přeloučská společnost SVOS.

Mohutné vozidlo pro ozbrojené složky s názvem Perun představila jako jeden ze svých produktů. Pro českého návštěvníka, mimochodem spíše ztrápeného nesebevědomou českou oficiální expozicí organizovanou Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, je návštěva stánku SVOS velmi osvěžující. Jednak je radost vidět vedle tradičních značek, jako je Tatra, i menší české společnosti, které se nebojí představit své armádní produkty bez nadsázky v globální konkurenci světových zbrojařů. Ale stejně tak je příjemné cítit národní hrdost českého vystavovatele.

psali jsme: Nový Lynx představen na Eurosatory 2018

Perun

Na všech stáncích Vám obvykle nabídnou tradiční francouzskou neperlivou ledovcovou vodu Evian. Na stánku SVOS se i v Paříži nabízí skvělá česká minerální voda Rajec. Česká společnost SVOS se zabývá vývojem a výrobou speciálních vozidel pro vojenské a policejní použití. Výrobky SVOS jezdí v mnoha zemích světa včetně České republiky a jejich uživateli jsou jak soukromé osoby, tak i mezinárodní společnosti, vlády a mezinárodní organizace. 

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku