Vánoční dobročinná soutěž na pomoc pprap. Tomášovi Š. a jeho malému synovi

Vánoční dobročinná soutěž na pomoc pprap. Tomášovi Š. a jeho malému synovi
Autor fotografie: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Sbírka izs
18 / 12 / 2019, 08:15

Jsme rádi že můžeme také pomoci.
Via Europa z.s. ve spolupráci s kolegy a kamarády vyhlašuje sbírku na podporu pozůstalému policistovi pprap. Tomáši Šmídovi a jeho 2,5letému synovi Tomáškovi, kteří 8.11.2019 přišli při tragické dopravní nehodě o partnerku a maminku.

Přispějte na dobrou věc a malinko si s námi zasoutěžte.

ČÍSLO TRANSPARENTNÍHO ÚČTU: 2801731873/2010

účet je veden u Fio banky a.s. Sbírka je povolena pod č.j. KUUK/170142/2019/SCKZU-7

Ceny:

//www.obos.cz/strelecky-vycvik/

//www.tacticool.cz/produkt/cepi...

//www.folomov.com/en/content/?14...

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

do zprávy pro příjemce platby uveďte heslo:TACTICOOLNA.

Losujeme 3.1.2020, jména výherců vyhlásíme pod videem na YouTube kanálu Tacticoolna tak si to hlídejte:) Doba pro přihlášení o výhru je jeden týden, nevybrané výhry budou znovu losovány z dárců.

                                        

Tomáše známe a dlouho nám pomáhá dobrovolně na táboře, a proto když nás oslovili jeho kolegové a kamarádi, neváhali jsme a vyhlásili sbírku. Petru někteří z nás také znali, byla dobrovolnice obdobně jako my. Níže je celý příběh od kolegů: Během jediného okamžiku se změnil celý život našeho kolegy a kamaráda pprap. Tomáše Šmída, když 8. listopadu 2019 zahynula při tragické dopravní nehodě jeho životní partnerka Petra Fraňková. Tomáš tak zůstal na vše sám jen se svým synem Tomáškem (2,5 roku). Dostal se tak do nesmírně složité situace, ve které potřebuje pomoc nás všech. Bolest ze ztráty milované ženy je nepopsatelná, stejně tak jako ztráta matky jejich Tomáška. Oba se tak náhle ocitli v situaci, kdy Tomáš není schopen finančně udržet dosavadní bydlení a oba tak přijdou o bydlení a tím svůj domov, na který jsou zvyklí. Pprap. Tomáš Šmíd je pracovitý a spolehlivý kolega, který sám nikoho a nikdy nenechal v nesnázích, Naopak, když mohl, pomohl. Je to zároveň zodpovědný a obětavý otec, který nyní sám potřebuje účinnou pomoc. Musí se nejenom postarat o svého Tomáška, ale zároveň dál plnit svoje náročné a zodpovědné povolání policisty. Proto se na vás, kolegy, přátelé i všechny ostatní obracíme s prosbou o pomoc. My, členové bezpečnostních sborů a sil, jsme jedna velká rodina a sbírkou chceme podpořit našeho kolegu a jeho synka Tomáška v jejich nelehké životní situaci. Přispějte prosím i vy…. [Koudy]

Tagy článku