Veletrh IDEB 2024 začíná - první fotografie z místa

Veletrh IDEB 2024 začíná - první fotografie z místa
Autor fotografie: Redakce / Se svolením Jakuba Samka|Popisek: Leopard 2A8
14 / 05 / 2024, 11:00

V průběhu nadcházejících dnů se na Slovensku uskuteční klíčová událost pro milovníky obranné a bezpečnostní technologie - veletrh IDEB 2024.

Tento třídenní veletrh, který odstartuje dnes ráno, představuje vrchol v oblasti domácích i mezinárodních inovací v daném sektoru. Na veletrhu se opět shromáždí špičkoví vystavovatelé a odborníci z celého světa, aby představili své nejnovější produkty a služby.

Redakce Security Magazínu je na veletrhu přítomna od prvního do posledního dne, aby vám přinesla nejžhavější novinky a zprávy přímo z místa konání. Naši reportéři budou po celou dobu aktivně sledovat všechny důležité prezentace a novinky. Veletrh IBED je ideální místo pro setkání s předními postavami českého zbrojního průmyslu a dalšími významnými osobnostmi pro exkluzivní rozhovory.

Veletrh IDEB 2024

 

Co Vás Čeká?

  1. Pravidelné aktualizace: Nejnovější informace z veletrhu budeme pravidelně zveřejňovat na našem webu a prostřednictvím našich sociálních sítí.
  2. Videorozhovory s lídry průmyslu: Sledujte naše videorozhovory s klíčovými hráči obranného a bezpečnostního sektoru, kteří sdílejí své pohledy a novinky.
  3. Prezentace technologií: Zajímavá videa a prezentace moderní techniky přivezené na veletrh, která nechcete minout.

Zůstaňte s námi na Facebooku Security Magazínu a nezmeškejte žádnou zprávu z IDEB 2024. Veletrh pokračuje až do pátku 16. května, a my se těšíme, že vám přineseme vše, co potřebujete vědět o nejnovějších trendech v obranné a bezpečnostní technologii.

Pokud máte zájem o specifické téma nebo technologii, neváhejte nás kontaktovat na sociálních sítích.
slovenský ministr obrany Robert Kaliňák na veletrhnu IDEB 2024

houfnice Zuzana na veletrhu IDEB 2024h

Veletrh IDEB 2024

Veletrh IDEB 2024

Veletrh 2024

Veletrh IDEB 2024

 Tagy článku