Veletrh vojenské techniky Eurosatory 2018 přinesl větší internacionalizaci a profesionalizaci

Veletrh vojenské techniky Eurosatory 2018 přinesl větší internacionalizaci a profesionalizaci
15 / 06 / 2018, 20:30

Prestižní zbrojní veletrh Eurosatory 2018, který se konal v Paříži, se nepochybně etabloval jako lídr mezinárodních výstav obranné a bezpečnostní techniky.

Letošní ročník, na němž nechyběl ani Security magazín, navštívilo k pátku, tedy poslednímu dnu veletrhu, celkem 57 056 návštěvníků z řad profesionálů, prezentovalo se na něm 1 802 vystavovatelů z 63 zemí. Veletrh navštívilo 227 oficiálních delegací z 94 zemí a čtyři mezinárodní organizace, 177 VIP expertů. Na Eurosatory 2018 se konalo 71 konferencí a celou akci sledovalo 641 novinářů z celého světa.

psali jsme: Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky Eurosatory proběhne v Paříži ve dnech 11. 6 - 15. 6. Security magazín přinese exkluzivní materiál

Tento rok byl ve znamení ještě větší internacionalizace této pětidenní akce a profesionalizace. Eurosatory 2018 se pak nesl ve znamení inovací, které jsou charakteristické pro letošní ročník.

V rámci tzv. Eurosatory LAB se návštěvníkovi neušla prezentace start-upů, které představily své projekty, a jichž bylo k vidění přes 80. Na rozdíl od předchozích ročníků rovněž stoupl počet prezentovaných výrobků.

Poslední den prestižního veletrhu pak přivítal i studenty, kterým umožnil, aby se seznámili s pracovními nabídkami, které na místě nabízí řada firem z obranného a bezpečnostního průmyslu.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Tagy článku