Velký průvodce výběrem brýlí nejen pro profesionály

Velký průvodce výběrem brýlí nejen pro profesionály
16 / 07 / 2020, 17:00

I když ještě nežijeme v ideálním světě používání ochranných pomůcek, tak nošení ochranných brýlí je čím dál tím rozšířenější a na českých střelnicích již častěji vidíte střelce s brýlemi než bez nich Podobná situace je i v ozbrojených složkách.

Bohužel zde je stále nošení ochranných brýlí spíše o osobním přístupu a investici jednotlivce, než o systémovém vystrojení ze strany zaměstnavatelů. Díky tomu můžete vidět bojovníky ve výcvikových prostorech s ochrannými brýlemi ze supermarketu vedle frajerů nosících brýle renomovaných světových značek. Další zajímavý jev je výcvikář s igelitkou brýlí, které vydá pouze na střelnici a po střelbách je zase odebere (zde je třeba říci, že např. AČR má ve výstrojní normě vojáka VZP i AZ brýle sluneční a brýle ochranné, bohužel papír je jiný než realita).

A jaké brýle doporučujeme v Tacticoolně a čím se při výběru řídit? To vám prozradíme ve videu níže:

                                    

                                                                           video: YouTube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace