(VIDEO 360 °) Nácvik ruského leteckého týmu na Deň víťazstva, ocitnete sa priamo v oblakoch

(VIDEO 360 °) Nácvik ruského leteckého týmu na Deň  víťazstva, ocitnete sa priamo v oblakoch
Autor: By Magentic Manifestations - Own work, CC BY-SA 3.0|Popisek: Russian Knights at Aero India 13'
03 / 05 / 2017, 09:30

Ruskí Rytieri, je letecký akrobatický tým ruského letectva, v posledných dňoch venujú väčšinu času teoretickej príprave a cvičným letom, na Deň víťazstva 9.mája, kedy predvedú svoje majstrovské zručnosti.

Tento letecký tým vznikol 5.apríla 1991, po prvý vystupovali mimo Sovietskeho zväzu v septembri 1991, svoje akrobacie predviedli vtedy vo Veľkej Británie. Odvtedy sa pravidelne zúčastňujú veľkolepých akcií po celom svete. Aktuálne však všetok čas venujú príprave na Deň víťazstva.

Server Rt.com priniesol exkluzívne 360° video, ocitnete sa tak priamo v oblakoch, s akrobatickým leteckým týmom.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace