VIDEO: Česká zbrojovka Uherský Brod na NATO Days 2019

VIDEO: Česká zbrojovka Uherský Brod na NATO Days 2019
01 / 11 / 2019, 13:00

Česká zbrojovka Uherský Brod se zúčastnila letos několika významných akcí či veletrhů, kde ukázala své tradiční i nejnovější produkty. Poslední velkou akcí, kde Česká zbrojovka prezentovala své výrobky, byly NATO Days 2019.

Na letošní největší bezpečnostní přehlídce v Evropě NATO Days 2019 tak Česká zbrojovka Uherský Brod (ČZUB) nemohla přirozeně chybět. Navíc byla pro letošní ročník této významné akce hlavním partnerem. Na Letišti Leoše Janáčka Ostrava ukázala společnost zajímavý výběr zbraní v čele s novou bojovou puškou CZ BREN 2 BR, dále návštěvníky zaujala nejnovější verze útočných pušek CZ BREN 2 či samopal CZ SCORPION EVO 3. Zájem vzbudila i řada rodiny pistolí přímoběžným úderníkem CZ P-10, ať už se jednalo o model CZ P-10 C včetně varianty CZ P-10 F, semikompakt CZ P-10 SC nebo subkompakt CZ P-10 S.

Z letošních velkých akcí, kterých se společnost rovněž předtím účastnila, byl také brněnský IDET 2019. Expozice tradiční české zbrojovky byla po tři závěrečné květnové dny ,,v obležení". Návštěvníci mohli stejně jako na NATO Days 2019 vidět již zmíněnou bojovou pušku CZ BREN 2 BR, CZ SCORPION EVO 3 S1 CARBINE či novou odstřelovačskou pušku CZ TSR.

                               

Zmiňme ještě další velkou událost IWA Outdoor Classics 2019 v německém Norimberku, kde ČZUB, která se těchto veletrhů účastní pravidelně, vystavovala své malorážky CZ 457. Ty v rámci generační obměny střídají známé malorážky CZ 455.

Jedním z dlouhodobých cílů společnosti je pak uspět v zámoří. Expanzi na americkém trhu má podpořit nová továrna za 2 miliardy korun ve městě Little Rock v Arkansasu. Výhledově by mohlo v továrně do šesti let pracovat téměř 600 zaměstnanců. Cílem České zbrojovky Uherský Brod je dostat se k zakázkám pro americké ozbrojené složky.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace