(VIDEO) Deň tankistov v Minsku

(VIDEO) Deň tankistov v Minsku
Autor: Vitaly V. Kuzmin – http://vitalykuzmin.net/?q=node/510, CC BY-SA 4.0|Popisek: Tank T-34, ilustračný obrazok
12 / 09 / 2017, 14:15

V nedeľu sa v hlavnom meste Bieloruska konala veľká udalosť, uskutočnil sa tu už šiesty ročník rekonštrukcie bojov s názvom ''Deň tankistov''.

Akcia sa konala v parku Víťazstva, na rozlohe 200 hektárov boli vybudované rôzne tematické oblasti. Rekonštrukcie bojov sa zúčastnili viaceré vojenské kluby so svojou technikou, k videniu bol legendárny tank T-34, T-72, samohybné delo Su-76 a iná obrnená technika.

Návštevníci si mohli zastrieľať z viacerých ručných zbraní, ako napríklad pušky Mosin Nagant či samopal PPSH 41. Nad akciou sa po celý čas lietal dron, vďaka čomu si môžme vychutnať naozaj zaujímavé zábery.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace