Video: F-35 na Planes of Fame Airshow - něco je jinak

Video: F-35  na Planes of Fame Airshow - něco je jinak
21 / 05 / 2017, 12:15

Pokud jste vášnivě sledujete letecká airshow, pak již víte, že USAF F-35A nikdy během ukázkových Heritage letů neletěli na zádech.

Mohlo za to administrativní omezení, které tento let během demonstračních ukázek zakazovalo. 

Vypadá to, že toto omezení bylo odstraněno, neboť na základě nového videu USAF Heritage týmu, kde F-35A Lightning II létá společně s legendami jako F-86 Sabre a P-38 Lightning na letecké show Fame Airshow v kalifornském Chinu 2017.

160305-F-LW859-019

Jak můžete vidět na videu, F-35A manévruje poněkud agresivněji, než v roce 2016, kdy byla uložena různá omezení na akrobatické prvky a přetížení.

Podle posledních zpráv v Aerospace Daily and Defense Report letos F-35A vystoupí na Paris Air Show nad Le Bourget s piloty firmy Lockheed Martin a ne U.S. Air Force. Ukázka má být prý taková, aby se vyvrátily spekulace médií, že se F-35 nevyrovná stíhačům 4. generace co se týče manévrovacích schopností.

Máme se tedy 19. až 25. června na co těšit.

Zdroj: The Aviationist

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace