Video: F-35 poprvé prolétává legendární Mach Loop

Video: F-35 poprvé prolétává legendární Mach Loop
Autor: YouTube|Popisek: F-35 nad Mach Loop
06 / 05 / 2017, 10:00

Ve středozápadu Walesu leží legendární tréninkové zařízení britské RAF, tzv. Low Flying Area 7, známé pro fandy vojenských letadel pod názvem Mach Loop. Trénuje se zde pronikání do nepřátelského území vysokou rychlostí v co nejnižší výšce. Nejnovější hvězdou zachycenou objektivy fotografů je F-35.

Stroje F-35 dorazily do Velké Británie 15. dubna na své první nasazení v zámoří a od té doby jsou velmi aktivní. Cvičení s F-15E Strike Eagle, návštěva Estonska a Bulharska. 2. května se F-35 podívala i nad Mach Loop.

F-35 to nad Walesem vysloveně sluší...

RUDE61

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace