(VIDEO) Kde končia vyradené lietadlá z US Air Force?

(VIDEO) Kde  končia vyradené lietadlá z US Air Force?
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Ilustračný obrázok
07 / 07 / 2018, 12:00

Pozrite si zábery z najväčšieho pohrebiska lietadiel na svete.

Tento ''sklad'' vyradených, nepoužiteľných vojenských lietadiel, sa nachádza v štáte Arizona, presnejšie v leteckej základni Davis-Monthan.

Plocha tohto skladu je približne 10 000 kilometrov štvorcových, a nachádza sa tu cez 5 000 vojenských lietadiel, a číslo každoročné o niekoľko stoviek narastá. Tieto lietadlá sú postupne rozobraté na náhradné dieli, zošrotované, alebo len ponechané napospas prírode

Písali sme:

Neprehliadnite na Security magazíne: Survival- ako sa chovať, aby ste prežili v pustine alebo v džungli? A kam sa schovať pred teroristickým útokom ? S nami viete viacej.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace