VIDEO: Na vodu byla spuštěna nejnovější pobřežní bojová loď USS Minneapolis-Saint Paul

VIDEO: Na vodu byla spuštěna nejnovější pobřežní bojová loď USS Minneapolis-Saint Paul
Autor: screenshot Youtube|Popisek: USS Minneapolis-Saint Paul
17 / 06 / 2019, 17:00

V sobotu se konala slavnostní ceremonie, během níž byla na vodu spuštěna nová pobřežní bojová loď (LCS) USS Minneapolis-Saint Paul.

Společnost Lockheed Martin už dodala US Navy 8 těchto dalších plavidel a dalších 8 lodí je v různých stadiích výroby či testování. Tento rok Lockheed Martin a společnost Fincantieri Marinette Marine začnou se stavbou 2 lodí, 2 další dodají, zkompletují námořní testy pro další 2 plavidla.

USS Minneapolis-Saint Paul je další jednotkou z třídy Freedom. Plavidlo je 115 m dlouhé, nejvyšší rychlost činí 74 km/h, výtlak potom 3 500 metrických tun. 

                                   
                                     

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace