(VIDEO) M1 Abrams vs. bomba v aute

(VIDEO) M1 Abrams vs. bomba v aute
Popisek: Ilustračný obrázok M1 Abrams
09 / 09 / 2017, 15:00

Americký tank M1 Abrams prešiel cez nastraženú bombu v aute, výbuch ho však ani len nepoškodil.

M1 Abrams je hlavný bojový tank Spojených štátov. Používa ho Armáda Spojených štátov a United States Marine Corps. M1 Abrams je nástupcom tanku M60 Patton.

Od roku 1980 je nasadzovaný v troch verziách: M1, M1A1 a M1A2. Od zavedenia do výzbroje bol nasadený v desiatkach konfliktov, a patrí medzi najlepšie tanky vyvinuté v období studenej vojny.

Tento tank bol pomenovaný po generálovi Creightonovi Abramsovi, bývalom náčelníkovi štábu armády Spojených štátov.

Pozrite si video, ako M1 Abrams prešiel bez ujmy cez nastraženú bombu v aute.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace