(VIDEO) MiG-31 počas nočného prečerpávania paliva vo výške 7 000 metrov

(VIDEO) MiG-31 počas nočného prečerpávania paliva vo výške 7 000 metrov
Autor: Dmitriy Pichugin – http://www.airliners.net/photo/Russia---Air/Mikoyan-Gurevich-MiG-31/2040593/L/, GFDL 1.2|Popisek: MiG-31B ruských vzdušných síl počas letu nad Ruskom, 2011
07 / 07 / 2018, 11:15

Piloti z ruskej Tichomorskej flotily vykonali nočné prečerpávanie paliva v strednej časti krajiny ako súčasť rôznych cvičení, ktoré sa uskutočnili v utorok cez oblohu Kamčatky na ruskom Ďalekom východe.

Ruptly footage zobrazuje komplikovaný manéver, ktorý sa vykonáva vo výške 7 000 metrov a rýchlosťou 500 km / hod. Pätnásť tankoví bolo úspešne vykonaných pomocou tankera Ilyushin.

Písali sme:

Mikojan-Gurevič MiG-31 (rus. Микоян и Гуревич МиГ-31; v kóde NATO: „Foxhound“) je sovietske, resp. ruské dvojmiestne prepadové stíhacie lietadlo určené na získanie a udržanie vzdušnej nadvlády. Bolo vyvinuté ako náhrada za Tupolev Tu-128. Aj keď MiG-31 nemôže ponúknuť obratnosť ani stúpavosť ako MiG-29, jeho modernizovaná verzia MiG-31BM je považovaná za jedno z najrýchlejších stíhacích lietadiel na svete.

Zdroj: Russia Today, RuptlyTV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace