(VIDEO) Nálety Su-25 a Tupolev Tu-95 v Sýrii

(VIDEO) Nálety Su-25 a Tupolev Tu-95 v Sýrii
Autor: Screenshot/YouTube|Popisek: TU-95M/ Ilustračný obrázok
23 / 02 / 2017, 10:00

V poslednom období bolo na internete zverejnených množstvo videí, z náletov ruských bombardérov na pozície teroristov. Svoju prácu však neprestajne vykonávajú aj bojové lietadlá SU-25.

VIDEO: Nálet Tupolev Tu-95 na strategické ciele ISIS, nad mestom Raqqa.

Najnovšie zábery zo Sýrie, ukazujú dva stroje SU-25, ako útočia na ciele pri dedine Hbit, ktorá sa nachádza v provincii Idlib. Piloti čelia intenzívnej protilietadlovej paľbe, no aj napriek tomu zhodia svoje strely z pomerne malej výšky.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace