(VIDEO) Ozbrojené sily Ruskej federácie ver. 2017

(VIDEO) Ozbrojené sily Ruskej federácie ver. 2017
Autor: Screenshot/Youtube
28 / 04 / 2017, 08:30

Na internete sa objavilo pôsobivé video Ruských ozbrojených síl.

Autorom tohto videa je Anton Komogortsev, ktorý vytvára videá zamerané na vojenskú tematiku. V tomto videu sa zameral na Ozbrojené sily Ruskej federácie, ktoré patria bezpochyby medzi najväčšie a najmodernejšie na svete.

Vo videu môžte vidieť najnovšiu ruskú techniku. Video tvoria zábery z pozemných síl, vojenského námorníctva či vojenského letectva. Autor pridal aj zábery z pôsobenia ruských síl proti teroristom v Sýrií.

Tupolev Tu-95, Suchoj T-50, Topol-M, a množstvo ďalších zbraní si môžte pozrieť v tomto pôsobivom videu.

Písali sme:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace