VIDEO: Rudé vlajky SSSR nad tanky ruských okupantů

VIDEO: Rudé vlajky SSSR nad tanky ruských okupantů
Autor: Vitaly V. Kuzmin (CC BY-SA 4.0)|Popisek: T-72A (ilustrační obrázek)
25 / 02 / 2022, 10:30

Některé tanky ruských invazorů, ať se to zdá možná k nevíře, mají připevněnou rudou vlajku SSSR.

Pozornému člověku se podařilo zachytit neobvyklý moment v probíhající rusko-ukrajinské válce. Jeden z tanků měl totiž vyvěšenou rudou vlajku SSSR, která připomíná komunistickou éru, která trvala v této zemi přes 70 let.

Není jasné, za jakého místa záběry pocházejí, nicméně ukazují myšlení některých ruských vojáků, kteří zřejmě myšlenkově ,,zamrzli" v době před 40-50 lety.

Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace