VIDEO: Ruská technika hoří u Černobylu

VIDEO: Ruská technika hoří u Černobylu
Autor: Foto: redakce
26 / 02 / 2022, 19:30

Úspěšné byly akce ukrajinské armády proti ruské technice nedaleko Černobylu, který zabral dříve nepřítel.

Ukrajinská armáda si připsala na konto další kořist ruské techniky. Dnes zveřejněné video ukazuje podle ukrajinského reportéra Iljy Ponomarenka ukrajinské jednotky, které měly zničit ruské tankové konvoje blízko města Ivankov, nacházející se u Černobylské zóny.

                                   

                                                                            Zdroj: YouTube


Ruským vojákům se již dříve podařilo obsadit přes odpor ukrajinských jednotek černobylskou jadernou elektrárnu. Kyjev sice varoval před možným únikem radiace, ale podle vyjádření předsedkyně českého Státního úřad pro jadernou bezpečnost Dany Drábové žádné nebezpečí okolním státům ani ČR nehrozí.


Zdroj: Twitter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace