VIDEO: Ruští blogeři se dostali dírou v plotě do továrny na MiGy. Co zde našli?

VIDEO: Ruští blogeři se dostali dírou v plotě do továrny na MiGy. Co zde našli?
Autor: flickr.com (CC BY 2.0)|Popisek: MiG-29
06 / 01 / 2021, 13:00

Ruské trojici blogerů se podařilo dostat do továrny, kde se montovaly letouny MiG. Do závodu se vplížili jednoduše - skrz díru v plotu.

Ruský bloger s přezdívkou Den Stalk s dalšími dvěma kolegy pronikli do továrny na montování letounů MiG-29 a cvičného stroje MiG-AT. Navštívili posléze i další budovy patřící k areálu. Bloger pak publikoval zajímavé video z místa, kde nechyběly opuštěné trupy vojenských letounů, náhradní díly a další součásti. Areál byl nehlídán, a proto trojici mladíků nehrozilo žádné nebezpečí pramenící z možného prozrazení. 

                                  

                                                                         Video: YouTube

 

Zdroj: Defence Blog

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace